موضوعات

آمار سایت

  • تعداد مطالب : 4582
  • تعداد صفحات : 1
  • تعداد دیدگاه ها : 1
  • تعداد کلمات سایت : 3,040,923
  • آی پی شما : 54.198.147.221

برچسب ها

بایگانی شمسی

نسخه ی جدید راه افتاده است

 

ويژه اشخاصي با سليقه اي خاص و سخت پسند

طراحي بي نظير و زيبا براي مشكل پسندان

آيا به دنبال ساعت خاص و منحصر به فرد هستيد ؟

بهترین کادو برای کسی که دوستش دارید

در رنگ های متنوع

                                                            

قيمت با تخفيف ويژه فقط 15.000 تومان

  اول کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ ان را به مامور پست بدهید


 

 

ساعت مچی دخترانه مدل پاریس!!!یکی از زیباترین و بهترین ساعت های مچی دخترانه عرضه شده در سال جدید است که طراحی خیره کننده آن طرفداران بسیاری را جذب کرده است

بسیار زیبا و شیک

در رنگ های متنوع

رنگ مورد نظر خود را هنگام ثبت سفارش انتخاب نمایید

قیمت فقط : ۱۵,۰۰۰ تومان

اول کالا را دریافت کنید ،سپس مبلغ ان را به مامور پست بدهید


 

 

 

بازار پررونق عروس ها برای مردان بلغارستان

بازار پررونق عروس ها برای مردان بلغارستان

تاریخ : دوشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۶
۶ views
0دیدگاه
نوشته:admin

#tags

بازار پررونق عروس ها برای مردان بلغارستان 

در کشور بلغارستان بازاری هست که می‌توان در آن عروس پیدا کرد، مردان جوان میتوانند در این بازار برای خود دختر مورد نظر را پیدا کنند. گروهی از دختران دم بخت در سال چندین بار در گردهمایی “کالادژی”ها که در پارک موسوم به “بازار عروس” بلغارستان برای یافتن همسر برگزار میشود حضور می‌یابند تا از میان پسرانی که آن ها هم به دنبال همسر میباشند زوج مناسب خود را پیدا کنند.

 

“بازار عروس” در “استارا زاگورای” بلغارستان پارکی هست که دختران دم بخت چهار مرتبه در سال که معمولا در مناسبت هاي مذهبی بهار و تابستان هست در گردهمایی “کالادژی”ها حضور پیدا میکنند تا همسر آینده خود را گزینش کنند. این دختران که معمولا از خانواده هاي ضعیف میباشند

 

همراه با والدین یا دوستان خود در این پارک به دنبال زوج مناسب برای خود میگردند. دختر و پسرانی که در این پارک همدیگر را پیدا میکنند همینجا نیز جشن ازدواج خود را برگزار میکنند.پسرانی که به گردهمایی “کالادژی”ها می آیند معمولا به کسانی که همسر آینده‌شان را به آن ها معرفی میکنند رقمی نزدیک به ۷ هزار دلار پرداخت میکنند که این مبلغ بسته به سن و مطلقه بودن یا نبودن دختر تغییر می کند.

 

مردم این منطقه از شهروندان رومانی الاصل و مسیحیان ارتودوکسی میباشند که روابط دختر و پسر پیش از ازدواج را محدود میکنند. انها اجازه نمیدهند دخترانشان بعد از ۱۵ سالگی به مدرسه بروند و آن ها را خیلی زود به منزل بخت می‌فرستند.

 

“یوردانوف دینکو” ۲۳ ساله یکی از کسانی هست که در یک روز سرد و ابری در بلغارستان به گردهمایی “کالای دژی”ها می رود. اگر همۀ چیز مفید پیش برود، او با پدر دختر بر سر مخارج صحبت خواهد کرد

 

“دینکو” با تلفن با “واسلینا پتروفا” صحبت کرده هست. او می گوید: «ما با تلفن آشنا شدیم و او می داند که من به او علاقه دارم. ما دنبال یک ارتباط جدی هستیم.»

 

میتکو کوستادینوف هم ۳۳ سال دارد. او پس از ازدواج ناموفق خود به دنبال همسر میگردد اما از این گردهمایی سالانه عمده راضی نیست. او میگوید: «من این سنت را دوس ندارم. چرا باید برای همسرم هزینه‌اي بپردازم؟ این احمقانه هست. او که حیوان نیست.» با این حال او حاضر هست ۱۴۰۰ دلار هزینه کند.

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

#tags

 

 برچسب ها :آخرین ارسال ها